Naše produkty

Naše produkty

SK gold
Kečupjemný Prémium

Kečup

jemný Prémium

Naša snaha uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov a vyrábať len z najlepších surovín vyústila do spustenia výroby kečupu priémiovej rady. Vyrobená z vysokého podielu najsladších paradajok zo Slovenských polí, táto mimoriadna pochúťka predčí všetky očakávania. Sme veľmi hrdý, že je tento skvelý kečup ocenený značkou kvality Slovak GOLD, ktorá jednoznačne vypovedá o jeho prvotriednej akosti. Vyrobený podľa originálnej receptúry s pridaním tradičných korenín a zeleniny k zdokonaleniu chuti Vám táto dobrota pripomenie ako má chutiť skutočný poctivý kečup, ako od babičky. Nakoľko sme progresívna, moderná firma, myslíme ekologicky. Tento, ako aj mnohé iné výrobky v našom portfóliu balíme do praktických znovu-uzatvárateľných fľašiek so zníženou váhou recyklovateľného plastového obalu, ktorý je ideálny pre každodenné používanie, či už v domácnosti alebo na pikniku či gril párty. Zdravie a spokojnosť zákazníka sú našou prioritou. U nás preto veríme, že škodlivá chémia do potravín nepatrí - nadštandardná úroveň produktu garantuje, že je 100% bez konzervačných látok, GMO surovín, farbív a alergénov, vrátane gluténu. Kečup je teda vhodný úplne pre každého, aj celiatikov.

...

viac o produkte
SK gold
Kečupostrý Prémium

Kečup

ostrý Prémium

V rámci našich dlhoročných skúseností s výrobou kečupu sa v oblasti kvality snažíme posúvať hranice nahor a vyrábať len z najlepších surovín. Náš ostrý kečup prémiovej kategórie s výraznou chuťou a pálivým podtónom dodá nezameniteľnú chuť nejednému jedlu a uspokojí potreby aj najnáročnejších, ktorí si potrpia na top kvalitu. Vysoký podiel poctivých Slovenských paradajok na obsahu tohto výrobku je samozrejmosťou. Spokojnosť a zdravie zákazníka je u nás na prvom mieste a preto sa riadime pravidlom, že škodlivá chémia nemá v obsahu nášho kečupu miesto. S nami si môžete byť istý, že je 100% bez konzervačných látok, farbív, GMO surovín a alergénov, vrátane gluténu. Garantujeme bezpečnú konzumáciu pre každého z Vás, aj celiatikov. Pripravený na základe unikátnej receptúry s pridaním štipkou čili, tradičných korenín a zeleniny k zdokonaleniu chuti Vám naša novinka pripomenie ako má chutiť skutočný poctivý kečup, ako od babičky. Myslíme ekologicky, preto je vďaka progresívnemu výrobnému procesu tento produkt balený do fľašiek so zníženou váhou recyklovateľného plastového obalu. Vybavený praktickým znovu-uzatvárateľným vrchnákom je tento kečup vhodný na každú poriadnu gril párty.

...

viac o produkte
Kečup extra pikantný s jalapeno Prémium

Kečup

extra pikantný s jalapeno Prémium

Pre všetkých, ktorí si radi doprajú potraviny výnimočnej chuti a zároveň dbajú na excelentnú kvalitu produktov, prinášame na trh tento kečup priémiovej rady s jedinečnou, nezameniteľnou pikantnou chuťou. Originálna receptúra, doladená pridaním jalapeno papričiek najvyššej akosti garantuje, že náš pálivý kečup uspokojí každého milovníka ostrejších chutí. Keďže paradajky v ňom boli vypestované na našich poliach, dochutený tradičnými koreninami a zeleninou Vám pripomenie ako má chutiť poctivý kečup. Táto pochúťka vystupuje z rady bežných, na paradajky ochudobnených kečupov s rôznymi umelými prísadami. U nás máte zaručené, že v obsahu nenájdete žiadnu škodlivú chémiu, ktorá nemá v potravinách čo hľadať. Navyše, absencia farbív, GMO surovín a alergénov, vrátane gluténu svedčí o tom, že náš kečup je skutočne pre každého, aj celiatikov. Balený do fľašiek so zníženou váhou recyklovateľného plastového obalu s praktickým znovu-uzatvárateľným vrchnákom je tento kečup vhodný na každú poriadnu gril párty.

...

viac o produkte
Paradajkový pretlak Prémium

Paradajkový pretlak

Prémium

Na Slovenskom trhu sme vo výrobe rajčinového pretlaku jednotka. V tomto segmente posúvame hranice a prichádzame s novinkou vo forme paradajkového pretlaku nadštandardnej kvality. Náš prémiový pretlak je vyrobený zo 100% poctivých šťavnatých rajčín. Po jeho otvorení pocítite skutočnú vôňu a chuť pravých paradajok, ako od babičky. Pretlak je súčasťou mnohých jedál a preto nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. U nás vo firme ideme s dobou a ekológia je súčasťou našej podnikovej politiky. Preto tento výnimočný produkt balíme do úplne recyklovateľného skleneného obalu, šetrného k prírode. V našom pretlaku okrem domácich rajčín z úrodných polí Južného Slovenska nenájdete žiadnu chémiu. Je bez akýchkoľvek konzervačných látok, GMO surovín, farbív či alergénov. Absencia gluténu je samozrejmosťou a tento skvelý výrobok si môžu vychutnať aj celiatici.

...

viac o produkte
Horčica plnotučná Prémium

Horčica

plnotučná Prémium

Naša krémová, zlatožltá horčica si status prémium zaslúžila vďaka vysokému podielu horčičných zŕn vrcholovej kvality. Dochutená vyberanými koreninami a sladená cukrom dodá vynikajúcu chuť každému jedlu. Tento skvelý mix surovín predstavuje povinnú výbavu každej dobrej kuchyne. Ideálna je teda či už v domácnosti, na pikniku či gril párty. Hneď po jej otvorení si pripomeniete ako má voňať a chutiť pravá poctivá horčica. Myslíme nielen na výnimočnú kvalitu, ale aj na vaše zdravie. Nadštandardná úroveň produktu garantuje, že je 100% bez konzervačných látok, farbív, GMO surovín, či gluténu, čím zabezpečuje vhodnosť produktu aj pre celiatikov. V rámci nášho progresívneho výrobného procesu patrí medzi zásady našej firmy vyrábať ekologicky. Preto tento, ako aj iné výrobky balíme do skleneného – plne recyklovateľného balenia. Toto balenie je navyše vďaka ideálnej gramáži a znovu uzatvárateľným viečkom perfektné pre každodenné používanie do každej domácnosti.

...

viac o produkte
Horčica kremžská Prémium

Horčica

kremžská Prémium

Pre tých, ktorí milujú výnimočné chute je tu naša Kremžská horčica prémium, ktorá pridá unikátnu chuť do každého jedla. Ide o vynikajúce spojenie vysokého podielu horčičných semien top kvality a prvotriedneho vínneho octu. Sladená cukrom predstavuje gurmánsky zážitok pre každého milovníka dobrého jedla. Doladený tými najlepšími aromatickými koreninami, tento skvelý mix surovín so sladkým podtónom, predstavuje povinnú výbavu každej dobrej kuchyne. Svojou nadštandardnou úrovňou vyčnieva z radu bežných horčíc, o čom sa po jej ochutnaní môžete sami presvedčiť. Perfektne sa hodí nie len do domácnosti, ale zaručene zaboduje aj na pikniku či gril párty. V rámci výnimočnosti tohto produktu si dávame záležať na zložení. V našej prémiovej horčici nenájdete žiadne farbivá, GMO suroviny a ani glutén, čím sa táto skvelá lahôdka stáva vyhovujúcou aj pre celiatikov. Tento, ako aj mnohé iné z našich chutných výrobkov neobsahuje žiadne konzervačné látky. V rámci progresívneho podnikania v 21. storočí sa snažíme vyrábať šetrne k životnému prostrediu. Táto horčica je preto balená do recyklovateľných sklenených obalov s praktickým, znovu-uzatvárateľným viečkom.

...

viac o produkte