Naše produkty

Naše produkty

Arrabbiata omáčka pikantná

Arrabbiata

omáčka pikantná

Obľubujete pikantné jedlá a potrebujete rýchlo navariť? Určite vyskúšajte našu jednoduchú no chutnú arrabbiata omáčku. S bohatým podielom sladkých paradajok a jemne pálivým podtónom vďaka čili papričkám si ju určite zamilujete. Stačí vyliať na cestoviny, zohriať a skvelá večera je pripravená! Bez konzervačných látok, umelých farbív, GMO surovín a gluténu.

...

viac o produkte
SK gold
Bolonská omáčka so sójou

Bolonská omáčka

so sójou

Keď vy nestíhate, my vám prinášame našu šikovnú Taliansku omáčku. Táto Boloňská omáčka bohatá na chuť sa perfektne hodí ku špagetám alebo makarónom a uspokojí každého fanúšika dobrého jedla. V praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.

...

viac o produkte
SK quality
Mexickáomáčka

Mexická

omáčka

Nemáte čas na varenie? Naša mexická omáčka zložená zo zeleniny vypestovanej na miestnych poliach a paradajkového pretlaku je pre vás najlepšou voľbou. Jednoducho pomiešajte túto predpripravenú omáčku s ryžou a užite si chutnú večeru bez čakania. V praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.

...

viac o produkte
SK quality
Papriková pomazankalahôdková

Papriková pomazanka

lahôdková

Obyčajná pomazánka s neobyčajnou chuťou. Tieto slová vystihujú túto pochúťku praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.

...

viac o produkte
SK quality
Papriková pomazankapikantná

Papriková pomazanka

pikantná

Úžasná kombinácia jemne pikantnej a sladkej papriky z miestnych polí vylepší váš obyčajný toast na nečakane chutný chod. V praktickom balení pre každodenné používanie. Bez konzervačných látok a gluténu.

...

viac o produkte